Ingiliz Buldog Yavrularım Anlasamıyorlar

Hknucr

Iyi günler bir ay önce ingiliz buldog erkek yavru aldım tuvaletini düzenli tuvalete yapmaya başladi 3 gün önce dişi ingiliz buldog aldım erkek yavrum yatağı dahil her yere tuvaletini yapmaya başladı dişiyi ısırmaya başladı çok değişti ne yapmam lazım

2 CEVAP

bsecnl

yapmanız gereken ikisini ayırmak erkek belliki hoşlanmamış bu durumdan

Hknucr

Cevabının için teşekkür ederim şuan beraber uyuyorlar disi olan ayrılmıyor yanından oyun oynarken bi anda kavgaya dönüşüyor fakat ilerlerme var galba