Soru Değil Sadece Dua İstiyorum

Cennet29

Kedim 1 gündür kayıp her yere baktım bulamıyorum. Hem sokakta hem evde yaşayan bi kediydi dün akşam evden çıktı ve bu saat oldu hala gelmedi. Gece konduların olduğu karmaşık bi mahallede yaşıyorum. Sadece dua istiyorum lütfen dua edin kedim geri gelsin cok çaresizim 😔😔😔😔😔

12 CEVAP

Cennet29

Yazan herkese cok teşekkür ederim ☺️Kedim kısır çok geç olsada eve geldi sağ salimmm

Pamres

Allah yardımcınız olsun. Kullanılmış kedi kumunu evin yakınlarına serpin. Gerçi evin yolunu biliyormuş ana belki faydası olur

Pamres

Çiftleşmek için de gitmiş olabilir kısır değilse. Gelir yakında

Cennet29

Bilmeyenler için kedim 6 aylık olana kdr dışarda yaşadı sonra sahiplendim ve asla eve alıştıramadım tüm camlar fileli güvenlik önlemi var ama her kapı açılışında kapıya fırladı evde yalnız yaşamıyorum kimse benim gibi özende göstermiyo haliyle. Birde evde durdugu süreçte uyku bile uyumayıp sadece bağırıyo 1 ay evde tuttum zor bela ve o sürede hiç bir gece uyku uyumadı evdekileride uyutmadı çok perişan olduk mutsuz olmasına da ayriyeten üzüldüm. Çare bulamadım arkadaşlar. Evlenip taşındığımda her yolu tekrar deneyip evden cıkarmicam ama şuan aile evinde o şansım yok ne yazık ki.

Mmtklndr

Dualarım kedinizle inşallah sağ Salim evine döner 🤲🏻 beraber uzun bir ömür geçirirsiniz

Superisi814

Haber var mı ?

AhsenAise

Umarım sağlıcakla bir an evvel döner size , yuvasına
Lütfen dışarı bırakmayınız
Diğer yorumlarınızdan anladığım kadarıyla kediler hakkında epeyce tecrübe sahibisiniz,bir şekilde eve alistirin dışarıyı unutsun

Mmtklndr

Çok şükür 🙏🏻 gözünüz aydın olsun 🤭

AyseMia

Yeni gördüm paylaşımınızı ama neyse ki kediniz geri gelmiş çok sevindirici bir haber gözünüz aydın. :)

baranertaga

Gözünüz aydın :)

Ketonmanya

Merhabalar Cennet Hanım.

Aksiyon filmi izler gibi okudum sorunuzu ve gelen cevapları, neyse ki mutlu sonla bitti. :) Gözünüz aydın, umarım bir daha yaşamazsınız aynını.

Bol patili günler dilerim. :)

Cennet29

Çok teşekkürler 🦋🦋🦋