Mama Değişimi-Önerisi

Lunaspera

Merhaba
8aylık chihuahua köpeğime daha önce royal canin chihuahua puppy mamasını kullanıyordum ama değiştireceğim. Onun yerine kullanabileceğim daha iyi ve yine küçük ırk için mama kullanıp öneri verebilecek olan var mı 😊

3 CEVAP

virbac tan şaşmayın derim

DanteGSD

Royal Canin'in muadili Hill's ve Virbac'tır. Değiştirme sebebinize göre frklı tavsiyeler verilebilir.

DanteGSD

Royal Canin'in muadili Hill's ve Virbac'tır. Değiştirme sebebinize göre frklı tavsiyeler verilebilir.