Kedinin Öğürmesi Ama Kusmaması

Smnka

Kedim dışarıda ot yedi, kusacak gibi yapıyor ama kusamiyor , boğazına baktım bir şey görünmüyor ne yapabilirim. Sizce yalnızca yumak mi çıkarıyordur.

3 CEVAP

IIREMMM

Bence düzenli olarak malt kullanın ya da kedi çimi alıp onu ekin dışarıdaki otları yemesinden çok daha sağlıklı, bizim bilmediğimiz birçok tehlike barındırabilir çünkü sokakta yaşayan kediler de yiyor ama kedinin yemesi için uygun olan ya da olmayan birçok ot çeşidi bulunuyor doğada . Bu soruyu dün sormuşsunuz şu an nasıl oldu,kustuysa tüy yumağı mı çıkardı başka bir şey mi ? Bir hekiminize de götürün muhakkak bence aynı şekilde devam ediyorsa kedinizdeki belirtiler,geçmiş olsun

Smnka

Ben yokken küçük bir çocuğun cips yedirdiğini öğrendim, sindirim sorunu yaşadı ama şimdi iyi. (Malt kullanıyorum ama hava alması için çıkardığımda illa ot vs yiyor, aşısı olduğu için çok sıkıntı etmiyordum, şimdi daha dikkat ediyorum)

IIREMMM

ayy çok dikkat edin yaa cips yedirmek ne demekk :(( Geçmiş olsun tekrar