Kedimin Patisi

Kokostar

Merhaba
Kedimin patilerinin son zamanlarda çatladıgini/ kurulduğunu gözlemledim
Bebek vazelini diye bir öneri okudum baska bir sitede fakat emin olamadım Evde başka ne sürebilirim patisine bilgisi olan varmı ayriyeten vazelin onun için zararlı olur mu ?

5 CEVAP

IIREMMM

Vazelin petrol türevi olduğu için uygun değil.Kantoron yağı vb. gibi yağlar da önerilmiyor,kedi patisi nemlendirici ürünler satılıyor ama gerçekten etkili mi yoksa tamamen satış stratejisi mi bilmiyorum.

AhsenAise

Zeytinyağı sürün az miktarda tatlı tatlı masaj yaparak

Kokostar

Teşekkür ederim deniyicem 😊

Cennet29

Mrb benim kedimin ciddi çatlakları vardı ayriyeten siyahlaşıp taşlaşmış gibiydi. Veterinere hindistan cevizi yağı sürebilir miyim dedim evet cok iyi olur dedi. Birde cristalin spreyi önerdi düzenli olarak temizledim. Sabah yağ sürdüysem akşam sprey sıktım. 1 haftada tamamen iyileşti ☺️

Kokostar

Teşekkürler @Cennet29 @IIREMM
Tavsiyelerinizi göz önünde bulundurucam :)