Kaybolan Kedi

Busesi

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce eşimin iş arkadaşına, komşusu kedisini vermiş yurt dışına çıkıcağını söylemiş yani bakmasını istememiş bildiğiniz ona vermiş oda kedi çok tüy döküyor diye eşimle bir süre bakmamız için bize gönderdi yaklaşık 2 haftadır bizdeydi kedimle hiç anlaşamıyorlardı ama kendi kedimden ayırmadan bakıyordum güvenebiliceğim birine ömürlük sahiplendirmek için de ilanlar açtım çünkü kediye bakıcak benden başka kimse yoktu ve ben iki kedi sorumluluğunu alamayacak sebeplerim vardı. Bi sabah uyandığımda kedi sinekliklerin altından balkona geçmiş ve saksıyla düşmüş diye tahmin ediyorum uyandığımda kediyi bulamadım ve saksı aşşağıdaydı evimin civarında 3 saat dolaştım lakin kediyi bulamadım yaşadığım yerin bütün sayfalarında kedinin resimlerini paylaşarak ilan verdim ayrıca veterinerleri tek tek aradım resimlerini attım gelirse kliniğe arasınlar diye kayıp ilanları bastırıp direklere astım ama kediyi henüz bulamadım 1 gün oldu rüyalarıma giriyor durup durup ağlıyorum napıcamı bilmiyorum

2 CEVAP

AhsenAise

Siz elinizden geleni yapmışsınız,yine de aramaya devam ediniz
Maalesef anlaşılmaz canlılar kediler ,bizim mantigimizin alamayacağı kadar çılgınlar
Dikkat edin lütfen sizin çocuk da aynı şekilde kaçmasın
Biran önce kavuşmanız temennisiyle

Busesi

Elimden fazlası gelse keşke her gün bakmaya devam edeceğim bulana kadar. Kendi kedim 1 senedir böyle bir şey yaşamadım bu yüzden şaşkınım ama önlemlerimi aldım teşekkür ederim