Ödül Maması

ezgiisu

Kedinin eşyalarını aldığımız pet shop kediyi alıştırmak için ödül maması verdi öyle çıkarmaya çalışırken yaklaşık 2 tane o çubuklardan yedi bi zararı olur mu? içime kurt düştü de
Yavru kedi 1.5 2 aylık

4 CEVAP

yasement

Olmaz bi kereden ama her gun 2 tane yerse cok gelebilir sanki

Elifoo

Normalde paketlerin uzerinde yazan miktar yarim ya da 1 cubuktur. İki tane biraz cok olmus sanki. Bol bol su icirin isterseniz

Elifoo

Aynen bir kereden bir sey olmaz ama bundan sonrakilerde dikkat edersiniz :)

ezgiisu

tamam öyle yapayım ya cok korktum bir sey olur mu ki