Doğum Sonrası Meme Şişmesi

aoeo10

herhangi bir kızarıklık falan yok ama memeler hafif sarkmış ve dokununca içe göçüyor hafifte tombullaşmışlar bu normal midir

5 CEVAP

emrezrtrk

Bence normal bir durum insanlarda da öyle değilmi süt doluyor bence zaten hamilelikte de goruluyirmus bu durum

adenizergun1

Normal tabi nasıl beslicek yavruları

kedilimadam

Fotoğraf gönderebilir misiniz? Emziren kedilerde meme iltihabı sık görülüyor ne yazık ki ve çoğu insan sütle doludur deyip iltihabın ilerleyişini fark edemiyor.Sonrasındaysa meme kaybına varacak derecede ciddi boyutlara ulaşabiliyor bu durum.O yüzden sıkı takip edilmesi gerek anne kedinin.Fotoğraf ekleme şansınız olursa daha sağlıklı yardımcı olabilirim.Ayrıca memelere dokunduğunuzda ciddi bir sıcaklık hissediyor musunuz? Bir de inceleyin lütfen memelerin herhangi bir yerinde tırnak çiziği diş izi filan var mı.

aoeo10

internete yazınca çok kötü hastalıklar gördüm de o yüzden şüphe ettim

aoeo10

özel mesaj olarak gönderdim