Kabız Kediler İçin Malt

Cennet29

Arkadaşımın kedisinin kabızlık sorunu var gastrointestinal mama kullanıyor. Ama yinede kakası normalden katı. Kabızlığı iyi gelen bir Malt bilen var mı düzenli kullansak daha kolay tuvalete çıkabilse.

(kedi ödül maması yaş mama ve ev yapımı her şeyden nefret ediyo ve yemiyo. Maltta yemiyo ztn zorla ağzına sürücez)

10 CEVAP

selinay41

şırıngayla ağzına saf zeytinyağı sıkın 1 yemek kaşığı kadar sabah akşam yap 30 dk sonra yapıyor kaka

stellabennett

benim kedimde yoğurt, zeytinyağı, gimcat gastrointestinal macun, wanpy sindirim için olan sıvı ödül maması ve yine wanpy ezme ödül mamaları işe yaramıştı ama sizinki sevmiyormuş hiç nasıl yedireceksiniz inan bilmiyorum :( yine de öneri olsun diye söylemek istedim macun dışındakileri.

Cennet29

Teşekkür ederim Gastrointestinal macun hangi marka olan

stellabennett

gimcat

gimcat gastro macun bizim kabızlık ishal problemlerinde kurtarıcımız oluyor genelde geçiriyor kroniği bilemem zaten maması gastroymuş vete de danışırsınız ama kabızken yumuşatmıştı düzelmişti en son ishaldi onu da katılaştırdı böyle durumlar için kenarda tutuyorum macunu ben. uyuklarken güzelce patisine yapıştırın ekmeğe bi şey sürer gibi mecbur temizliyorlar. ara sıra balık yağı ekleyebilirsiniz bir de rutinine.

bol sulu yaş mama verip gözlemleyin bakalım. evde olmayınca takibi çok zor olur maalesef. bi süre yaş mamayı artırın ekstra su ekleyip verin.

Cennet29

Gimcat gastrointestinal past alıcaz sanırım. Kusma, ishal ve kabız da etkili bir ürün araştırdığım kadarıyla.

Cennet29

Şuan kendi kedimde bi sorun fark ettim anüs deliği açık gibi ve kızarık gözüküyodu sonra ben bakmaya çalışınca kapadı. Birazdan baktım yine orayı açmış ve sanki içerden dışkı gözüküyodu tekrar kapadı. Neden böyle yapıyo anlamadım ilk defa karşılaşıyorum buda bir kabız belirtisi mi? Kedim tuvaletini dışarılara yaptığı için göremiyorum

Cennet29

whereisthepo0p elimde sıvı ödül maması vardı onu hemen verdim faydası olur diye. Bugün de yaş mama alıp vereyim dediğiniz gibi teşekkür ederim

Cennet29

Gimcat gastrointestinal macun aldık çok faydası oldu ilk kullanımda bile. Çok memnunuz ishal-kabız sorunu olan kedileriniz varsa mutlaka şans verin 👌