Kedi Beslenmesi

BADEM0823

Kediler günde kaç öğün yemek yemeli,1ögün yediklerinde yeterli olurmu

5 CEVAP

Minminik

her mamanın arkasında kedinin kilosuna göre kaç gram vereceğin yazar, hangi mamayı kullanıyorsan ona göre vermelisin. normalde vereceğin dozu 3 e bölersen sabah öğle akşam verirsin

BADEM0823

Kedimin kilosu 3,9 civarlarında

stellabennett

mamanın arkasında yazan miktarı koyarsınız sadece kabına o gidip gelip yer yani öğün öğün vermenize gerek yok

Mmtklndr

Benim kedim iştahsız mama kabını ağzına kadar doldursam da yemiyor azıcık koyup bitirirse tekrar koyuyorum. Kedinizin yeme durumuna bağlı çok fazla yediğini düşünüyorsanız mama paketlerin arkasında yazan miktara göre verin

KimJeongguk

Oğlum günde en az 4 öğün yer. Sabah, öğle, akşam, gece. 50gr ile 60gr arasında veriyorum öğünlerini göz kararı.