Dişi Kısırlaştırma.

somnium

merhaba arkadaşlar. kedim 5,5 aylık, bir dahaki ay kısırlaşacak. acayip hareketli bir kedi. kısırlaştıktan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor? hareketlerini daha hafif hâle getirmem için ne yapmam gerek? mama, su kısmını kaç saat aralıkla veriyoruz. ayrıca kumuna giderken bir sıkıntı olur mu? bir de kedi yakalığı kullanmak istiyorum bu süreçte. çünkü kendisi biraz fazla titiz. illaki yalayacaktır. ameliyat öncesi kedi yakalığını sipariş etmem mi gerekiyor, yoksa veterinerden temin edebilir miyim? şimdiden teşekkürler!

16 CEVAP

Elizabeth başlık ya da ameliyat korsesi gibi ürünleri veterinerizden alıyorsunuz, ekstra bir yerden almanıza gerek yok.