Sokaktan 7 Kg Kısırlaştırılmış 4 Yaşında Tekir Kedi Aldım Malum Ekonomik Olan Hangi Mamayı Almalıyı

Ulkerg

Beslenmesi ve tüylerinin kalitesi ve dökülmemesi için hangi mamayı önerebilirsiniz

5 CEVAP

Pamres

Önceden sahipli miydi acaba? 7kg ve kısır olması baya şaşırttı.

Soruya gelecek olursak, hill's olabilir. Şimdi bu markayı önerdim diye N'D fan club beni idam etmeye gelecek ama 😂 siz bir araştırın bu markayı belki hoşunuza gider

Emirrckr

Biz N&D fan club olarak N&D'yi öneririz😂😂

mehtapkaplan

Pamres çok tatlısın yoruma baya güldüm ND fan club bu ara benide sevmiyor 😂😂. Kediniz için royal canin veya proplan öneririm.. tüyü kadar ömrü olsun inşallah

Ulkerg

Sanıyorum evde yaşarken kısırlaştırılmış daha sonra kaçmış veya bırakılmış yaklaşık bir yıldır bizim semtte idi biz sahiplendik zaten son maması hills marka cevaplar için teşekkürler iyi akşamlar

KimJeongguk

N&D, Hill's, Exclusion. Üçündende memnunduk. Yavruyken Hill's, kısırlaşınca da Exclusion ve N&D kullandık. Şuan N&D'den devam ediyoruz uzun süre de N&D'nin peşini bırakmayı düşünmüyoruz çok memnunuz. 😄