Türkiye'de Ki En İyi Hayvan Hastanesi Nerede?

Gonderwal

Arkadaşlar,
Türkiye'de kediler hakkında en kapsamlı taramayı, tedaviyi yapan en ilgili ve en iyi diyebileceğiniz hayvan hastaneleri hakkında yazabilir misiniz? İsimleri, şehirleri ve deneyimlerinizi bekliyorum.

6 CEVAP

IIREMMM

Bu bence şehirden şehre göre değişir fakat Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hayvan hastanesinde birçok imkan bulunmakta.

SerraYanmaz

Akademi hayvan hastanesi (Bursa)
Doğa veteriner kliniği (İzmir)
Vetelite veteriner kliniği (İstanbul)

Gonderwal

@SerraYanmaz,

Yanıtınız için çok teşekkür ederim :)

Gonderwal

Yanıtınız için teşekkür ederim. Ben de şehir farketmesizin Türkiye geneli bir öneri listesi rica ediyorum. Balıkesir'in iyi olduğunu duydum.

Gonderwal

++ Güncel.

AsumanAtilgan

Ankara’da özel bir hastane (Çankaya’da yanılmıyorsam) Eskişehir’den veterinerimiz yönlendirmişti