Mama Değiştiriyorum Önerisi Olan?

Merhaba. Kedilerim şu an exclusion kısırlaştırılmış kuzu etli mamayı yiyor. Aslında seviyorlar ama şubattan beri bu mamayı yiyorlar biraz sıkılma durumu oluyor gibi o yüzden rotasyon yapmak istiyorum. Önerisi olan yazabilir mi?

17 CEVAP

N&D öneririm,fakat sadece sıkıldı diye mama değişimi yapmanızı önermem. Yan etkisi de olabiliyor.

İnanın çok karmaşık bir süreç. Kimisi de 10kgluk bir mamadan sonra rotasyon yapmanız gerekiyor diyor, siz sürekli aynı şeyi yemek istermisiniz vs. diyorlar.:)