Mama Değiştiriyorum Önerisi Olan?

Merhaba. Kedilerim şu an exclusion kısırlaştırılmış kuzu etli mamayı yiyor. Aslında seviyorlar ama şubattan beri bu mamayı yiyorlar biraz sıkılma durumu oluyor gibi o yüzden rotasyon yapmak istiyorum. Önerisi olan yazabilir mi?

17 CEVAP

Cemalchief

Virbac

Emirrckr

N&D öneririm :))

Emirrckr

Evet kesinlikle ama denemeden bilemezsiniz.
Biz mesela N&D fan club olduk,o derece memnunuz :))
Neyse işin şakası bir yana dediğim gibi her mama her kediye iyi gelmiyor elbette.
O yüzden aslında birimiz X marka çok iyi derken başkası çıkıyor"aa o marka benim kedime hiç iyi gelmedi,kedimi hasta etti."diyor.
Ancak bunu denemeden anlayabilmek olanaksız.
Belki kedinize iyi gelecek ve kediniz de sevecek.
Hani iyi gelmesi bir yana mamayı sevmesi de çok önemli.
N&D ve Hill's ikilisi de genellikle kedilerin reddetmediği,severek yediği temiz içerikli mamalar.
Özellikle değişim düşünüyorsanız bu ikiliye deneme şansı verin derim.

Pamres

Emirrckr, N&D fan club her yerde 😂

IIREMMM

Ben de şu an N&D kullandığımız için önerebilirim ama exclusion ile aynı seviyede bir mama isterseniz Hills ve Advance da olabilir.

MHALIL

Mama değiştirmek sıkıntılı bir süreç, dikkatli olmak gerekiyor. Ayrıca veterinerler mama değişikliğine pek hoş bakmıyorlar. Ben o hatayı yaptim, değişik tatlar tatmin diye 2 ay önce mamasını değiştirdim. İki aydır uğraşıyorum. Surekli dıskısından kan geliyor. Ekstra masraf çıkarttı. Ve maalesef hala geçmedi. Demek istediğim ked8niz cins kedi ise bu mama değişikliği sıkıntılı bir süreç

Cennet29

Bozita, sanabelle, hills

KimJeongguk

N&D'ye geçtiğimizden beri kedimiz mutlu biz mutluyuz. Tüyleri yumuşacık, parlak, severek tüketiyor. Aşırı derecede zamlanmazsa bu mamadan vaz geçeceğimizi düşünmüyorum. Sizede tavsiye ederim. Somonlu kısır olanını kullanıyoruz.

komurlolis

bozita markasının mamalarını öneririm

Teşekkürler öneriler için. Nd kullanmaya çekiniyorım açıkcası seveni kadar sevmeyeni de çok. 🙄

Coconutbey

Hills nd proplan

Exclusion kuru kedi maması kullanan var mı önerirmisiniz Exclusion kuru kedi mamasını ?

Optimeal deneyebilirsiniz

Hiils denedik tecrübeyle sabit çok güzel kaliteli bir mama optimeal sanabella deneyebilirsiniz