Doğum Yapan Kedim Çiçek Gibi Soldu

Sasaki

Bir hafta oluyor doğum yapalı, bebekleri güzelce büyüyor ama kendisi bembeyaz kalmış
Patileri sararmış burnunun pembesi hiç kalmamış bir de zayıflamış gibii. Bugün veterinere götüreceğim yine de fikriniz nedir?

3 CEVAP

vitamin eksikliği yaşıyor olabilir

kedilimadam

Kalsiyum kaybı çok yoğun oluyor emzirme döneminde. Bu nedenle kalsiyum takviyesi yapmak gerekiyor. Ayrıca D vitamini takviyesi de gerekli olabiliyor. Zayıflaması normal, emzirdiği için oluyor bu. Ama beslenmesine çok özen göstermek gerekiyor. Kuru yavru kedi mamasıyla beslemenin yanı sıra, her gün ıslak mama takviyesi ayrıca da ev yoğurdu ve evde hazırlayacağınız çorbalarla da takviye yapmanız gerekli.

Ece5

Emzirdiiği için baya kilo kaybediyolar proteini yüksek bebek kediler için olan kuru mamalardan alıp verirseniz iyi geliyo ve tavuk et yoğurt yumurta peynir de arada verirseniz gücünü hemen toparlar bebeklerden sıkıldıgı için yorgun bitkin durabliyorum 10 15 güne kendine gelip yüzüne renk gelecektir