Kedi Maması Bağışı Nereye Yapabilirim

Merhaba. Elimde 10 kgluk açılmamış kısır kedi maması var. Tarihinin geçmesine 2 ay var o yüzden hemen tüketilmesi gerekiyor. Mamayı bir yere verebileceğim bir yer var mı biliyor musunuz

8 CEVAP

selinay41

Kendi mahallenizden başlayabilirsiniz ya sabah erken saatlerde ya da akşam ortalık durulunca kediler çıkıyor her gün belirli noktalara bırakabilirsiniz ben mesela gündüz çıkıyorum hem yürüyüş yapıyorum hem gördüğüm tüm kedilere 1 avuç veriyorum

Ketonmanya

Merhabalar.

Hangi şehirdesiniz?

Buradan şehrinizdeki sokak beslemesi yapan kişilere ulaşabilirseniz birine verebilirsiniz. Mamanın markasını ve kalitesini bilemiyorum ama bir kedi 10 kiloluk mamayı 2 ayda bitiremeyeceği için sokak kedilerine dağıtması, mamayı daha çabuk tüketmesini sağlayacaktır.

Bol patili günler dilerim. :)

Cennet29

Mahallenizdeki sokak bebeleri için müthiş bir fırsat bence. Bu markayı bir daha nerde bulup yiyecekler. Biyere bağışlamanızdan ziyade kendi mahallenizdekilerin karnı doysa cok daha makbule geçer. Her gün 1 öğün çöplerin kenarına mama ve bi kap su koyabilirseniz şahane olur

Mmtklndr

Belki faydası olur bu kanal günlük vloglar paylaşıyor İstanbul’da her gün sokak kedilerini besliyorlar iletişim numaraları hakkında kısmında yazıyor

Teşekkürler

Evet o yüzden sokak hayvanlarıyla ilgilenen kuruluşlara ulaşabilirmiyim diye sordum. Şehir istanbul. kedilerime aldığım bir mamaydı ama uzun süre kullandıkları için sıkıldılar. Matisse somonlu

Bu şekilde tek başıma bitirmem mümkün değil maalesef