Biofeline Malt

caitlyn

kedi malt yerken tüy kusması normal mi?
arkadaşımın kedisine bu maltı almış ve her gün düzenli yemesine rağmen tüy kusmuş bugün. markayla da alakalı kötü yorumlar okudum, malt önerisi verir misiniz ben kendi kedime Trixie yediriyorum hep kakasında görüyorum tüyleri

6 CEVAP

IIREMMM

Malt yediği halde tüy kusmaya devam edebiliyorlar, malt genelde istenildiği ölçüde etki etmiyor böyle durumlarda,trixie markasını denemedim ama sizin kediniz tüyleri kusarak değil de dışkı olarak çıkarıyorsa işe yarıyor demekki ama bu kediden kediye göre de değişebilir elbette, örneğin uzun tüylü kedilerde daha etkili bir ürün kullanılması gerekebilir,bolovia malt içerik,etki ve yenme olasılığı açısından son derece övülüyor sahte versiyonlarına dikkat etmek gerekli tabi belki bakabilir arkadaşınız, biz ise kliniklerde satılan vetriline markasını kullanıyoruz şu dönemde memnunuz. Biofeline markasının maltını kullanmadık o yüzden objektif bir değerlendirme yapamayacağım ama yolculuk gibi stresli durumlarda kullanmak için relax paste ürününü denedik bu yaz araba yolculuğunda,son derece memnun kaldık bu kadar etki edebileceğini düşünmemiştik açıkçası, fikir olması için onu da yazmak istedim.

simsim1713

Ben de BİOFELİNE markayı beğenmedim hem bir işe yaramıyor hem de kedilerim yemek istemiyor... Trixie yi iştahla yiyorlar, ve işe yarıyor.

Coconutbey

Benim kedimde işe yaramıştı ama ben bir süre malt kullanmayı bıraktım diye mi bilmiyorum kedim şuan biofelineyi asla yemek istemiyor kaçıyor kaldı elimde öyle vitamin + malt :/

caitlyn

@coconutbey benim kedimde de var o huy. Trixieyi her gördüğünde kaçardı şimdi bayılıyor bi ara gene kaçıyordu. şimdi de vetsplus yedirmeye çalışıyorum tüm kediler bayılıyor ama o kaçıyor tadına bile bakmıyor

MarsMaya

Vet's Plus, Bio Pet Active ve Beaphar'dan memnunum. İki kedimin tüpten yemeye bayıldığı marka Beaphar Malt Paste. Diğer markalarda bir süre sonra illa ikisinden biri kıllık çıkarıyor ve yaş mamaya karıştırarak vermek zorunda kalıyorum. Kullanırken tüy kusmadılar, ki geçenlerde başlık açmıştım ben de bir kedim aktif tüy kusma sorunu yaşıyor diye. Bir de GimCat'in Duo maltını öneririm. Uzun süre malt yemeyi reddeden kedimi mamaya karıştırarak vermemize rağmen hızlı toparladı kusma konusunda.

Coconutbey

Ay bu arada ben biofelinenin hem vitamin maltını aldım hem de kısır maltını aldım kedimde tekrar denedim vitamin maltını yedi ama kısır maltından kaçıyor asla yemiyor çok saçma neden acaaba :D