Kedim Surekli Kusuyor

Mia-b

Merhaba 2 haftadir yavru kedi sahibiyim.3 aylik.Aldigimiz gunden beri kusuyor.Kusmugunda parazitler gorunuyordu.Hemen veternere goturdum,veterner ilk hap verdi ise yaramadi.ikinci defa ensesine damla damlatti oda ise yaramadi.Ne yapmam lazim bir cozum bulamadilar.Geldiginde cok biti vardi ilacla bitler dokuldu ama kasinti ara ara devam ediyor.
Bu bizim ilk kedimiz ve hicbir bilgimizde yok.Yardimci olabilirmisiniz ne yapmaliyiz?Parazitler bizede gecer mi?
Tesekkur ederim.
Mia

3 CEVAP

IIREMMM

https://www.petlebi.com/blog/kedilerde-parazit-belirtileri-ve-tedavi-yontemleri#:~:text=Kancal%C4%B1%20kurtlar%2C%20baz%C4%B1%20tenya%20t%C3%BCrleri,%C3%A7ok%20parazitin%20insanlara%20ge%C3%A7medi%C4%9Fini%20g%C3%B6stermi%C5%9Ftir.
Parazitler bağlamında petlebinin bu blog yazısını da okuyabilirsiniz,ek olarak başka bir hekime daha danışmanızı öneririm belki başka bir tedavi planı uygulanır

IIREMMM

Acaba yaptığı parazit ilacı mı tam anlamıyla etki etmedi, ilaçtan sonra da kustu ise kusmukta yine parazitler görünüyor muydu?

AsumanAtilgan

Derhal başka bir veterinere götürün. Geçmiş olsun