Kedimi Bugün Yoğun Bakıma Aldılar :(

nazenininci

Zaten 1-2 aydır bu sorunla uğraşıyprdul. Hırıltılı şekilde nefes alıyordu ve röntgen sonuçları temizdi. 1-2 haftadır durumu iyiydi bugün yine hırıltılı nefes alırken burnu kanadı ve acilen veterinere gittik. Veterinerimiz burnunda polip olabilir ve sıcaktan da olabilir dedi. 2 saat yoğun bakımda kaldı oksijen verildi şimdi eve geldik. Arada hapşırıyor yine :( yarın antibiyotik verilecek tekrardan. Forumlarda aradım benzet bir sorun hiç göremedim nerede hırıltılı nefes sorusu varsa çoğu akciğer kaynaklı ama bizimkinin temiz :( başına böyle bir şey gelen var mı ne yaptınız çok çaresiz hissediyorum :(

5 CEVAP

Hurmisimm

Ayy gecmis olsun minnoşa . Benimki de hiriltili sesler çıkarıyor arada.Kum tozundan olabilir . %100 tozsuz bastet gibi kumlar kullanabilirsiniz . Yada topaklanan çam peleti . Parfümsüz olmasına dikkat edin kumun . Veterineriniz daha iyi bilir hastaligini ben bir fikir yürüttüm.

nazenininci

Kumu duydum ama zaten çok strssli olduğundan hastalığından beri kuma kaka yapmıyor. Dışarıya yapıyor bazen çişini kuma yapıyor bazen de kıyafetlerin üstüne. Kum kullanımını veterinere sordum o da bu kadar etkilemez kum demişti :(

sezind

Alerjik astım olabilir mi kediniz? Benim kedimin de röntgende vs ciğerleri temiz çıktı ama öksürük atakları geçiriyordu. En sonunda alerjik astım teşhisi koyuldu. Her zaman röntgene yansımayabiliyormuş.

nazenininci

Antibiyotiğe başladık çok şükür şu an normal yarın kontrolü var astımı sorayım veterinere

nazenininci

Antibiyotiğe başladık çok şükür şu an normal yarın kontrolü var astımı sorayım veterinere