Tuvalet Arıyorum

Hurmisimm

Arkadaşlar merhaba. Ben 60×40 boyutunda bir kedi tuvaleti arıyorum . Açık tuvalet lazım . InternetteInternetten satıcılar boyutları hep yanlış söylediler. Sizin deneyimlediginiz bir satıcı platform yada tuvalet modeli var mı tuvaletleri bu boyutta geniş olan ?

2 CEVAP

bizde xxl var sadece 3 yıl önce 150 170 lira gibi bir fiyatı vardı şu an çok pahalılar. xxl kedi tuvaleti yazarsanız direkt en büyüğü gelir fiyat aralığına bakın fiyatı düşükse diğerlerinden ufaktır kesin. ben şu an param olsa moderna megatray alırım kesinlikle kocaman ve üstü açık kedim kışın tozdan çok etkileniyor. hee zaten direkt açık demişsiniz en uygun şu an ko layma ma sitesinde dediğim modelin grisi bayağı arttı onun da fiyatı kısa sürede bi ara amaz onda 398 olmuştu prime günleri. kesinlikle gidin moderna megatray alın bence muazzam

Hurmisimm

Çook teşekkür ederim . Bakacağım. Başka öneriler olursa bekliyorum