Kedi Vitamini Hakkında

Gamzecs

arkadaşımın tanıdığı eczaneden umca damla almış her gün kedisinin taze suyuna 1-2 damla kadar damlatıyormuş birde sizin fikrinizi sormak istiyorum sizce kullanılır mı?

3 CEVAP

Gamzecs

pardon isim karışıklığı oldu veterinerimiz vetqom şurup vermişti isim benzerliği karıştırdım

hiç duymadım aminosol duydum sadece hayvanlara da verilebilen ama evdeki sağlıklı kedime vermem şahsen eczanedeki ürünü. suya damlatınca belki de su içmesini azaltacak belli olmaz. daha önce aminosol damlatmıştım kışın yaş damlaya hissetmeden yiyordu sokaktakiler. evdeki kediler premium mama yediği sürece bir problemi yoksa bağışıklık açısından bence gereksiz. gerekli olursa da direkt kliniklerden vetomune alabilirsiniz mevsim geçişlerinde ya da hangi vitaminden isterseniz ondan fazlası organ yoruyor çünkü.

Gamzecs

veterinerimiz vetomune verdi fakat kokusu gelince bile öğürüyor maalesef o yüzden bunu vermek için zorlamadım