Alt Dudağında Ki Siyah Bene Benzer Lekeler ?

Simbaloski

Merhabalar fotoğraf çekecektir ama izin vermedi, Simba nin alt dudağında bene benzer küçük lekeler çıkmış şimdi fark ettim çok küçük bir iki tane yarin vere gideceğiz aşısı için onuda soracağım ama kafama takıldı sebebi ne olabilir yada bir hastalık belirtisimi gerçi hasta gibi görünmüyor gayet neşeli bilgisi olan var mı?

10 CEVAP

Simbaloski

1 bucuk yaşında daha cikarmi bu yaşta

melikecgc

benim sarman kedimde de var yavruyken yoktu şuan 2 yaşında ağzının içinde siyah siyah lekeler var sanırım sarı kedilerin büyük oranı boyle

IIREMMM

ben bununla ilgili instagramda "candanveteriner" sayfasında bir videoya denk gelmiştim,bu tarz siyah lekeler sarman kedilerin birçoğunda görülen ve iyi huylu olan tümörlermiş ciddi bir şey olmadığını belirtmişlerdi .Videoyu şimdi göremedim bulabilseydim linkini ekleyecektim ama daha detaylı olarak instagram hesaplarına bakabilirsiniz

IIREMMM

Buldum videoyu şimdi ekliyorum linkini :
https://www.instagram.com/reel/CpkLmmaoy_z/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
(bir bakın bakalım tam olarak tarif etmeye çalıştığınız lekeler bu şekilde mi).

Emirrckr

Alt dudak olunca çok anlayamadım ama çene kısmıysa çene aknesi de olabilir.
İnternette aratın,ona benzer bir şey mi anlarsınız.

kiwikid

siyah akneler mi var yoksa büyük mü

Simbaloski

Arastirdim ama tam net bisi elde edemedim alt dudaginda ben gibi leke , cenesinde değil

yaşlandıkça çıkan çiller olmasın pembe ağızlı kedilerin ağzında burnunda oluyor?

Sinemsn

sarman kedim var. onun da ağızının içinde küçük küçük fark ettiğim lekeler var. veterinerim ciddi bir şey olmadığını söylemişti. çenesinde oluşanlar akne oluyor. onun için de mama kabının seramik ve temiz olmasına dikkat edilmesi gerekiyormuş.

Simbaloski

Bugun gittik vete aşı için sordum evet önemli birsey değil dedi, çoğu kedide varmış...