Fibroline Nasıl Bi Marka?

aytunccc123

Arkadaslar bugün yürüyerek en yakın olan veterinere gittim mecburen ve kendileri fibroline dis parazit damlasi verdi hem yavrular hem anne kedi için
Biraz baktım ama fazla yorum bulamadım şuan uyguladım bakalım sizce nasıldır ne kadar kuvvetli ve koruyuculugu nasıl?
Pireleri bayıltacak ve öldürecek ardından yumurtadakiler çıkabilir bir hafta on gün sonra yeniden pire gorurseniz şaşırmayın onlarda emdikce ölecek dedi yani sanırım yumurtalara direkt etki etmiyormus

7 CEVAP

Lilibeth

3-4 sefer kullandık bi sorun yaşamadık, ayda bir kullanıyoruz üstünde gezinen veya yumurta yok

Emirrckr

Hiç duymamıştım,
Fiproes mi Fibroes mi öyle bir şey vardı onu hatırlıyorum sadece.
Bilen arkadaşların yorumu için üste çıksın diye yazıyorum.

aytunccc123

Oh bilgi için çok tesekkur ederim bugün anneyi dışarı salmadim yavrularda görünürde bi şey yoktu ama bir tanesi yine kaşındı annede hiç kaşıntı yok

aytunccc123

Bi stronghold etmiyordur belki ama yavrularada iste stronghold yapilabilecegini sanmiyorum

sevvalay

Bugün iç dış parazit için veterinere gittik o da bu marka damla fibroline marka kullandı. Ancak kalitesinde bi emin olamadım dış paketi bile diğerleri gibi değil. Bu markadan sorun yaşadınız mı ya da kullanan var mı?

aytunccc123

Sorun yaşamadım soru biraz eski ben üç haftalık yavru kedilerimde pire farkettiğim için kullanmıştım yavru kedilere hiçbir zararı olmadı pireleri öldürdü anne kedimizde de işe yaramıştı
Sadece koruma süresi daha düşük
Mesela anne kedim damla uygulamasından tahmini 3 hafta sonra yeniden dışarıdan pire getirmişti
Dışarı çıkmayan bi kediyse koruyuculuğu daha iyi olacaktır sizin için

aytunccc123

Hafif bi damla 3 haftalık yavru kediler için olunca hekimimiz bunu vermişti ama etkili de bi damla
Pireleri anında yok etti ve asla çevreye yayılım olmadı