Kedim Kertenkele Yedi

Bilgeylmz

Kedim 11 aylık. Bütün aşılari tam havalar güzel onunca balkona cıkartıyoruz. Balkondayken yanında olamıyorum, o da balkonda kertenkele yemiş. (Kertenkeleleri biz beslemiyoruz) Bugün baklonu temizlerken bir kuyruk gördüm. Kertenkele kuyruğuydu. Sizce birşey olur mu?

2 CEVAP

Infernus

Belki yememiştir. Kertenkele kedinizi görüp korktuysa kuyruğunu bırakıp gitmiş olabilir. Yemişse afiyet olsun. Bir sorun olacağını düşünmüyorum mis gibi besin. Bizim verdiğimiz mamalardan daha sağlıklı.

Derdedermanim

Kediler kertenkele yer doğal bir şey bir sıkıntı olucağınıda sanmıyorum.