Arkadaşlar Evde Kedim Mutfak Masasında Çikolata Lekesi Vardı Galiba Biraz Yaladı Birşey Olur Mu?

LaraAura

Kedim Scottish fold türü 6 kilo ve 5.5 aylık

5 CEVAP

Emirrckr

Bir problem olacağını asla zannetmiyorum çünkü bizimki de küçükken Browni yemişti..
Elbette dikkatli olmak gerekiyor hani yemez gibi düşünüp ortada bırakmamak lazım.

grsaras

Elbette bir şey olmaz.O kadar az miktar bir şey yapamaz.

Coconutbey

Çok azsa bir şey olmaz ama bi daha yemesin tatlı zararlı kedilere ve tadını da zaten almıyorlar

Venusss0

Azıcık şeyden birşey olmazz benimkide dondurma yerken yanıma geliyor azcık dil atıyor

Aysenurbisgn

Bir seferlik azıcık yemesinden bir şey olmaz ama uzun süreli şeker içerikli yiyeceklerden az az yerse sıkıntı oluşturabilir. Kalitesiz yaş mamalar, ödül mamaları, bazı malt ve vitamin markaları, market mamaları başta olmak üzere kalitesiz kuru mamalar içerisinde şeker ve tuz bulunabilir. Vereceğiniz mamaların içeriğini inceleyip tuz ve şeker içermeyen markaları tercih ederseniz uzun vadede çok iyi olacaktır. Yani sadece bizim yediğimiz şeker çikolata dondurma gibi gıdalardan kaçınmak haricinde kalitesiz mamalardan da uzak durmak gerekli. Yardımcı olabilir diye bilgilendirmek istedim 😊😊