Royal Canin Neutered Ve Renal Açık Mama

Catsusam

Merhaba. Bu sitede aktif olanlar bilir kedim 3 hafta kadar önce ani gelişen böbrek yetmezliğine yakalandı. Şu anda çok daha iyi. Biraz normalleşme başlayınca özel mamaya geçtik. Daha önce urinary problemi olduğu için Royal Canin Neutered mamayı 8 kiloluk almıştık. 7 kilo olduğu gibi kaldı hasta olunca. Skt Si 11. Ay. Ek olarak hasta olduktan sonra aldığımız 2 kg Royal Canin renal mamayı hiç yemedi. Skt Si Ocak 2024. Şu anda başka bir marka renal mama yiyiyor sadece. Eğer bu iki mamayı almak isteyen olursa uygun fiyata vermek istiyoruz. Eğer bu şekilde ücretli mama vermek sitede yasaksa yayından kaldırabilirsiniz ilanı. Teşekkürler.

3 CEVAP

melikecgc

fiyatlarını öğrenebilir miyim? benim kedimde idrar yolu problemi yaşadı maddi açıdan çok zorlanıyorum veteriner maması almaya 🥹

Catsusam

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. İzmir'deyseniz elden teslim edebilirim. Diğer şehirler için kargo ücreti eklenince benden almanız pek mantıklı olmayabilir. 7 kg 1.100tl, diğer 2 kg renal 500 TL olarak vermeyi düşünüyorum.

Catsusam

Maalesef artık mamalar da tedavilerde de çok masraflı. Eskiden olsa bu bendeki mamaları ücretsiz verirdim ama artık yetişmek hepimiz için çok zor.