Yavru Kediler Kaka Yapmıyor

Bugün 9 günlük olan 2 adet yavru kedimin biri 3 biri 2 gündür kaka yapmıyor annesini emiyorlar ek gıda vermedim anne kedi ilk anneliği olduğu için bakamıyor 2 saatte bir ben çiş yaptırıyorum ama ikisininde 2-3 gündür kaka yaptığını görmedim canavar gibiler görünüşleri meme kavgası bile ediyorlar bu aralar daha çok sesleri çıkıyor karınları biraz şiş gibi göbeklerine kaka yapması için masaj yapınca kızıyorlar ve bükülüyorlar sancıdan mı huymu alıyorlar bilmiyorum bide her çiş yaptırırken ikiside ıkınıyor gaz çıkartıyorlar normalde o gazla kaka yapıyorlardı bazı yerlerde zeytinyağı içirin demişler kaç damla vermem lazım ne yapmam lazım anne yaptırıyor olabilir mi ama nasıl olurda 3 gündür ben görmem veya bana denk gelmez anne çiş yaptırıyor alıyorum bende yaptırıyorum hayvan çeşmeye dönüyor

8 CEVAP

Güncel...

Bu arada uykularını da 1-2 saat uyuyorlar

Güncel..

Güncel...

Güncel

Veteriner çok küçükler yapabilcegimiz bişey yok 2 damla zeytinyağı içir dedi ve bekliyoruz
Yaşam ile ölüm arasındayız 😭

Ketonmanya

Merhabalar. Hekim bağırsaklarına bakmadı mı acaba? Lütfen haberdar edin bizleri de. :(

9 günlükler yapabilcegim bişey yok tek çare zeytinyağı dedi ikisinede 2-3 damla içirdim ama maalesef yapmıyorlar