Yavru Kedi

Sevgiela

Merhaba 1-1 buçuk aylık yavru tekir bir kedi bakıyorum. Karın kısmı arka ayaklarına doğru daha çok sarkmış. İçinde biraz su olan bir küçük balon gibi sarkık duruyor. Sebebi nedir acaba. Tek kardeş sürekli süt emiyor. Endişelenmeli miyim ne yapacagm bilmiyorum yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

eltarcin

Görüntü düşündüğüm gibiyse, sorun yok. Yavruların genelinde olan bir şey. Baktığım tüm yavrular aynıydı. Ama tam net görüntüyü bilmiyorum. Belki fazlalık olarak gazı olabilir. Gazını çıkartmayı deneyin.

Sevgiela

Tamamdır çok teşekkür ederim