Kedim Küflenmiş Yaş Mama Yedi

beyzoberk

Merhaba, 2.5 aylık yavru bir kedim var. İki hafta önce konserve yaş mama alıp vermiştik. Konserve mamaların ömrünün az olduğunu bilmiyordum, buzdolabında duruyordu. Biraz önce yine verdim, kedim biraz yedi ve sonra küflü olduğunu fark edip önünden aldım. O benim sahiplendiğim ilk kedi o yüzden deneyimsizim. Kedime ciddi bir şey olur mu, ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

Lütfen gözlem yapın bol su icirin

salihaondag8

Kedinizi çok iyi gözlemleyin eğer bir sıkıntı hissederseniz olumsuz birşey olursa hemen bir kliniğe gidin durumu anlatın muayene etsinler mutlaka götürün ama inşallah birsey olmaz çok geçmiş olsun diyorum yada gidemiyorsaniz bile mutlaka danışın durumu anlatın bir veterinere telefonda gerekirse gelin durumu iyi değil derse götürürsunuz durumunu burda paylaşırsanız sevinirim çok üzüldüm gerçekten inşallah kimsenin kedisinin başına böyle kötü şeyler gelmez 🤗