Kedimin Ağzı Çok Acil

ecelinaaa

Merhaba kedimin diş etleri kızardı ve çenesinde çok ufak bir sivilce gibi ama sivilce olmayadabilir bir şey çıktı diş etkeri baya kırmızı veterinerimizden perşembe gününe ravdevu aldık ancak internette çok kötü şeyler yazıyor losemi bile lütfen yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

deniz_berkan

kedilerde diş eti rahatsızlığı yaygın oluyor benim oğlumunda diş cıkarma aşamasından sonra diş etleri kıpkırmızı kaldı veteriner diş eti uzaması oldugunu söyledi temizledi fazlalıkları aldı 2 hafta kadar agzına jel kullandık gecti. ama sizinki okadar kızarık değil veterinere götürene kadar yaş mama verin eger canı acıyorsa kuru mamada etkiler

Kedimekim

Benim kedimde de sivilce olmustu ama cok kucukdu ve ertesi gun gecmisti. Ama bu daha cok beze gibi belki disleriyle ilgili bir durum olabilir. Umarim korkulacak bir durumu yoktur

ecelinaaa

Umarım yoktur çok korkuyorum

ecelinaaa

O beze gibi bir şey neden olabilir peki