Kedimin Burnundaki Pislikler?

mei

Onceden de buraya yazmistim. Devamli burnu kirle doluyor cocugun. Surekli suyla temizliyorum. Bu normal mi ya? Surekli koltuk altinda takiliyor burnu tozla doluyor. Evi surekli temizlesek de bir sekilde burnunun icini toz ve mama parcaciklariyla dolduruyor. Tanidigim kedi sahipleri hic bu durumu yasamamis ;( Uyurken fotografini cektim. Onceden burnunun alt kisimlari da tozla dolu oluyordu.

1 CEVAP

somnium

ahah, benim kedimde de bu durum var. sanırım sizin kediniz de biraz haylaz! kedilerin burunları nemli olduğu için direkt tozu yapıştırıyor kendine. bir de yaz ayında olduğumuz için, ister istemez camlar açık oluyor ve toz giriyor eve. siz hafif pamuk ve ılık su ile temizleyebilirsiniz takıyorsanız. lakin kediniz temizleyecektir kendisi. sıklıkla hapşırmıyor, tıksırmıyor ve hırıltılı nefes almıyorsa sıkıntı yok.