Kedi Kisirlastirma Sonrasi Kizginlik Belirtileri

sutlaccim

Kedim kisirlastirildikta bir ay sonra huyu degisti herkese saldirmaya tislamaya basladi bu dort bes gun snra gecti eski haline geldi. Veteriner hormonlari daha oturmadigi icin kafasinin karistigini bu nedenle boyle yaptigini soyledi.

Yaklasik uc hafta gecti kedim dun gece de delirdi, gozlerinden anliyorum o o degil normalde gun icinde uyuyan kedim deli gibi tetikte geziyor surekli kimi gorse tislayip saldiriyor bi bana surtunuyo kendine yaklastiriyor ama bakislari bakis degil geceleri mecbur baska odaya aliyorum erkek arkadasimi kan revan icinde birakti yine. Tislayinca su siktim anlasin diye ama anlamiyor daha da deliriyor kimseyi istemiyor.

Bu normal mi yani kisirlastirali 3 ay oldu hala boyle oluyor her ay boyle olur mu?

1 CEVAP

Derdedermanim

Normal değil,zannediyorum veterinere gidip gelmesi bir tranva oldu onun için ve sürekli kendini tehdit altında hissediyor hele açısıda var ise şuan ...
Zamanla düzelecektir.