Yavru Kedime Birşeyler Öğretebilir Miyim??

Luasun

Yavru kedime birşeyler öğretmek istiyom pati ver veya etrafına dön gibi nasıl öğretebilirim??

21 CEVAP

Luasun

Ödül maması yerine kullanabilirim evde şuan yokda

Ödül maması ile her patisini verdiğinde ödül maması vererek yapabilirsiniz bunu zamanla alisacaktir

Çok sevdiği bir oyuncak da olabilir

Luasun

@Ervam25 mantıklı aslında bı denemeyi düşünüyorum sevdiği oyuncak küçük peluş ayıcık var onu çok seviyo ama iße yarar mı bilmiyom

Rcp06

Herşeyi öğrete bilirsin 😺

Deneyebilirsin ama ödül mamasida edinebilirsiniz bu arada çünkü ona hayır diyemez yemeyi seven bir cansa bu şekilde egitebilirsin ama zorlama zamanla olacak biesey bu yavru kedi olduğu için de biraz da hareketli olup odaklanmayabilir size

Omur21

Ben neler öğretmedim ki daha 6 aylık bazen kapının önüne çıkıyor bi sesleniyorum içeri girip hazır olda ona kızmamı bekliyor diz çöküp duyguları vardır yok küser bilmem ne diyenlere aldırış etmeyin çocuğunuza kızdığınızda basıl anlıyorsa onlarda anlıyor ve kim tutma olayları yok

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır

Sutlacbey1

Evet öğrenir çok seveceği bi ödül maması olması lazım benimki çağırınca geliyo patilerini kaldırıp 2 ayak duruyo haraketi her yaptığında ödül maması ver yapmıyorsa elinle sen yap pati vermiyorsa elinle tut ödül maması ver bi süre sonra yapacaktır