Sizinde Kediniz Gunduz Full Uyuyor Mu ?

Cemalchief

Son 1 aydır kedim tam olarak gündüz uyuyor aksam uyaniyor, mama yemesi gunde 30 grama kadar dustu sicaklarda sizinde boyle mi kediniz

18 CEVAP

Emirrckr

Evet bizimki de gündüz uyuyor,
Arada gezinse etse bile sürekli mayışık ve uyku halinde genel olarak :))

Cemalchief

Evet haziran ayinda direk su sebili aldim daha fazla su icsin diye ki iciyor sıklığıni bilemem ama daha uzun sureli iciyor faydasini gordum tavsiye ederim

Havalar çok sıcak biz bile dayanamıyoruz onlar napsin sürekli uyku hali kendini bir yerlere atma hali oluyor ve iştah kaybı ama su tüketimine dikkat edin lütfen bu çok önemli her canlı için

Tuanaalsk

Benimki gece de uyuyor

kiwikid

3 tane kedi var evde normalde gün içinde koşturur dururlar, sıcaklardan hepsi bi köşede fayansın üstüne bayılmış vaziyette son zamanlarda xd keza biri hariç diğerleri eskisi kadar iştahlı değil

meltemszr

benim de 2 kedim var gunduz full uyuyorlar sıcaktan mama bile istemiyorlar akşamları kendine geliyor yavrularım

Rcp06

Scotish dik kulak var bende oda çok uyuyor hava sıcaklığı da etki ediyor 😺

Kediler zaten gündüz uyumayı severler. Havalardan kaynaklı da hareketleri daha da azalmış uykuya daha çok vakit ayırıyor olabilir. Yaz aylarında tıpkı bizde olduğu gibi onların da iştahları azalıyor. Endişe etmenize gerek yok.

Mmtklndr

Sıcaklardan dolayı genelde akşam mama tüketiyorlar. Benim kedim de aynı davranışları gösteriyor. Öğleye yakın evin serin yerini bulur akşama kadar uyur eskisi gibi oyun istediği de yok

Moonsta

Benim kedimde aynı şekilde yerde bayılıyor akşam uyanıyor etrafta koşuşuyor ve os saatlerde mama yiyor. Malum sıcaklar dostlarımızı etkiledi🐱

evet benim kedi de aynı. Genelde koltuğun içine girer uyumak için. Sabah bir giriyor taa akşam çıkıyor koltuğun içiden :)

OnurSoft

Sıcak olunca klimanın karsininda uyuyor ama tam gün değil strese girmiş olabilir

selinay41

Evet gece aktif oluyor günde 20 saat uyuyordur

Prensesmincir

benimki dünyaya uyumak için gelmiş zaten 😁 dışarı çıkarken apartman koridoruna yayıla yayıla yattı mermer soğuk diye 🤦🏼

Prensesmincir

benimki dünyaya uyumak için gelmiş zaten 😁 dışarı çıkarken apartman koridoruna yayıla yayıla yattı mermer soğuk diye 🤦🏼