Yavru Kedimiz Hala Emiyor

Seydacelk

Merhaba kedimizin yavrusu 3 aylık tek yavru o kaldı. Hala emiyor. Anne kedi çok zayıfladı kesmeye çalışıyoruz ama yok bulduğu yerde gizli saklı emiyor/ ne yapmalıyız?

3 CEVAP

Cennet29

Benim kedimde 3,5 aylık olana kadar emdi. Sonra annesi şamarlamaya başladı bıraktırdı merak etmeyin anne halleder yakında 😂 ama kedimin gelişimi çok güzel uzun boylu bi kedi oldu bunu fazla emmiş olmasına bağlıyorum

Seydacelk

Teşekkür ederim umarım bırakır çünkü anne kedi oldukça zayıfladı

Cennet29

Anne kediye besleyici bir mama alın isterseniz toparlaması için. Benim kedim emzirirken zayıflamadı