Mito 800 Tl Olmuş Alamıyorum Başka Mama Öneriniz Var Mı Sokak Kedileri İçin?

Pelin8207

Sokakta bir sürğ cana bakıyorum yıllardır mito kullanıyordum ama aşırı zamlanmış çalışmıyorum da mama kumbarama yardım da gelmiyor bonnie aldım 10 kg su 450 tl ye ama hem 10 kg olduğu için hemen bitiyor ekonomik olmuyor tavsiye edebileceğiniz küçük taneli 15 kg luk mama var mı? Pawpaw tasty goldi hiçbirini yemediler çöp oldu bozuldu mamalar Antalya da yaşıyorum aşırı sıcaklardan sadece gece beslemesi yapıyorum hemen bozuluyor mamalar

6 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Econature alıyorum sokak canlarına 10 kilo .
Red edeni olmadı.
Güncel fiyatını bilmiyorum, on gün kadar önce 600 küsür idi..
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Evdekiler, sokaktakiler ..
Antalyanin ilçesindeki sokak canlarına alıyorum ama 15 kg hiç almadım.

salihaondag8

Merhabalar bende sokakta birçok cana bakıyorum sizin gibi maddi manevi elimdeb geldiğince bakmaya çalışıyorum ama herşey o kadar pahalı ki uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli mama bulmak zor oluyor ben sokaktaki canlara yetişkin tavuklu mamalar dam alıyorum ve severek yedikleri ve bir sıkıntı yasamadigim size önerdiğim mamalar enjoy econature cool Cat mercy trendline mystic bonacibo felicia bu markalardan hem uygun hemde bir tık pahalısı var lavital markada iyi onafa bakın inşallah bütçenize uygun mamayı bulurdunuz diyorum kesin yiyorlar bu markaları çokta pahalı değil inşallah faydam olmuştur yine karar verirseniz kararınızı paylaşırsanız bizimle sevinirim teşekkürler 🤗

Minminik

Merhaba bazi belediyeler yardimci oluyor musaitliginiz oldugunde belediye veteriner hizmetleri ile gorusun geri cevrilirsenizde en azindan denemis olursunuz
Buyukcekmece bel. Bu sekilde yardim yaptigini biliyorum sizinkide yardim edebilir

Yamurmedine06

Enjoy

Cennet29

Econature balıklı öneririm indirimde yakalarsanız sokak seviyor

salihaondag8

15 kg alın hem daha çok gidiyor hemde daha uyguna geliyor ******** sitesinden alıyorum ordan bakabilirsiniz bu markalara inşallah