Kedimin Ayağı Topallıyor Ne Yapmalıyım

Miniss

Merhabalar bu sabah kalktigimda kedimin topalladigini gördüm,patisinin ustune basamiyor canı acıdıği belli.bugun klinikler kapali diye biliyorum bu bir acil durum mudur yoksa incimisse evde beklemem mi gerekir :(

2 CEVAP

Miniss

Gncl

somnium

bugün klinikler kapalı değil, en azından bizim gittiğimiz. çünkü iç+dış parazite çağırdılar. eğer topallıyorsa gitmeniz iyi olur. çünkü çıkığı da olabilir. ki böyle durumlarda ne olacağı belli olmuyor. en iyisi bir baktırmanız, erken tedavi hayat kurtarır. geçmiş olsun!