Kedi Kumu

Zynpkck

Kedime mionun topaklanan kumundan aldım bu kum hakkındaki fikirleriniz neler kum markasıno degiştirince tuvalet sorunu olurmu

3 CEVAP

Jellybean

Kumunun türü degil de kokusundan etkilenebiliyolarmis. Begenmedigi koku olursa gidip yapmayabiliyomus

Heiter

Bu kumu bilmiyordum ama ikinci sorunuza cevap verecek olursam: Çam pelet gibi, yapı olarak bentonit kuma göre çok farklı olan bir kuma geçiş yapmadığınız sürece bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Kumda topaklanma sorunu yoksa, kedinizin alışmasında hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Onların tek derdi, dışkı ve idrarlarını örtmeleri ve temiz bir tuvalete erişimlerinin olması.

Heiter

bilmiyordum değil, bilmiyorum olacak o.