2. Kedim Minnak Maya, 1. Kedimi Benden Çaldi..

Breda

Herkese merhaba arkadaslar.. Bu paylasim soru sormaktan çok sevincimi sizle paylasmak istedigim icin yaziyorum en cok da.. 2. Bir kedimiz oldu gecen hafta.. Ve 3. Gün kedi evine pembe panjurlari taktilar.. Ilk kedim disi kisir 8 aylik mimisim yeni gelen bebeği hemen 3. Gün kabul etti.. Hem de ne kabul etmek.. Hiç dogurmamis olmasina rağmen bebegi sürekli emziriyor.. Bütün bakimlarini yapiyor.. Sabahtan aksama lohusa gibi kedinin yaninda yatiyor.. Bizi unuttu valla.. Bu çok guzel bir duygu.. Aksama kadar onlari seyretmekle geçiyor zaman diyebilirim..
Bu kadar mutlu olmuşken bir taraftan da merak icindeyim.. Bebek büyüdükçe normale dönerler mi acaba.. Su an dünyaları 2 kişilik.. Ben hizmetli..

8 CEVAP

Cathorn

Çok tatlılar -

Breda

Alisirlar insallah onlar da.. Ama o kocalamaca ve isirmalar sayesinde yakinlasip alisiyorlar zaten.. Mimi ilk basta hirlayip tislayip durdu tabi.. Minik yaklastiginda kaçıyordu hemen salondan.. Kapiyi kapadim kacamasin diye.. Ise de yaradi..

Mischka

Mașallah resmen gözlerim doldu, çok șanslısınız :) biz 2.haftaya girdik ama benim kız yeni bebiși hala kabuletmiyor, sürekli dövmek için peșinde koșturuyor :( keșke ben de böyle güzel manzaralar görsem.

casy

maşallah yaaa

Mischka

Kiyamam onlara ben, mașallah, bizim tıslamalar azaldı, ısırmıyor ama sürekli sert bir șekilde pati atıyor, nerde görse pataklıyor bebiyi :) nasıl üzülüyorum küçücük de..

Breda

Cok oyuncu hareketli bir kedidir mimi.. Simdi tüm gün bebegiyle yatiyor..

Breda

İlk gun kacti tisladi.. Ikinci gun kovalamaca.. 3. Gun isitmalar başladı.. Ve ogle saatlerinde o isirmalar kavgalar yalamaya dönüştü.. Mimi yalarken bebek de emme ye baslamisti bi yandan..

Breda

Isirma*