Kedi Kısırlaştırma

Smnka

Ankara içi uygun fiyatlı kısırlaştırma yapan bir yer biliyor musunuz? Öğrenciyim kendi bütçemle yapacağım. Konumu önemli değil Ankara'da olması yeterli. 1300'ü geçmeyen bı yer arıyorum

15 CEVAP

IIREMMM

ben Ankarada yaşıyorum ekim ayında kısırlaştırdık biz kedimizi, neredeyse 1 sene oldu ama o zaman bile fiyatlar 1650 idi,birçok klinikten fiyat almıştık her yer 1650 demişti (1 klinik hariç o zamanlar 1250 demişti sanırım ama herkes fix fiyat alırken burası niye uygun diye tereddüt etmiştik ve yaptırmamıştık iyiki de yaptırmamışız kimse memnun değildi bu sebeple ismini veremeyeceğim maalesef).Geçen sene Ankara üniversitesi veterinerlik fakültesinin hayvan hastanesi biraz daha uyguna yapıyordu ama randevu bulmak son derece zor oluyor orada da ve bütün tetkikler için ayrı ayrı zamanlara randevu alınması gerekiyor yine de bir arayıp sorun isterseniz çok memnun olanlar vardı. Linkten bakabilirsiniz
http://hayvanhastanesi.veterinary.ankara.edu.tr/make-appointment/#kisirlastirma

KedicikUzum

1300 mü:( trabzonda yaşıyorum en az 4000, birada ortalama 5000 ve üzeri. Geçenlerde ankarada 2500 veya 3000e yaptıran vetler duymuştum . Üzgünüm ama bence öyle bir yer bulamazsınız ama iyi bir veterinere öğrenci olduğunuzu belirtirseniz belki indirim yapabilir

Mmtklndr

Konya da taban fiyat 2500 tl den başlıyor fakülteler bile 3000 3500 istedi. Dediğiniz ücrete yaptıracak yer yok. Çok ucuza yapan yerler de güvenilir olmayabilir.

Smnka

İki ay önce bir yer 1200'e yapabileceğini söylemişti (iyi olduğunu düşünüyorum, halamın kedisini de kısırlaştırıştı ve bı sorun olmamıştı), şimdi 2800 olmuş,belki yine bir yer bulurum diye umutla yazmıştım ama nereye sorsam en az 2800 diyorlar

Arietta

Aynı sorundan dolayı kedimi iki buçuk ay kadar kısırlaştıramadım, şimdiyse Eylül'ün başında ameliyata gireceğiz kesin olarak. Para biriktirerek anca o zamana yaptırabildim.
Arkadaşların da dediği gibi o fiyata yapan yer maalesef kalmadı gibi bir şey belediye ve fakülte dışında :( Çok ucuza, kan değerlerine vs. baktırmadan yapılan bir kısırlaştırma süreci de şansa bağlı biraz bence, hani bir sorun da olmayabilir, sıkıntı da çıkabilir.
O sebeple acil bir durum yoksa bir iki ay bekleyip para koyabilirsiniz kenara yani benim önerim bu, hem içiniz daha rahat eder. Kredi kartı da aldım ben evcil hayvan harcamaları için olanlar var sadece, reklam olur mu marka yazsam bilemedim ama internete yazsanız çıkar, iki bin lira limiti var üstüne nakit ya da banka kartından da eklemeyi kabul ediyor veterinerler. Avans çekilmediği sürece de faiz işlemiyor denildi bana, Eylül'de ameliyat masrafının bir kısmını öyle karşılayacağım mesela.
Çok efektif bir cevap olmadı gibi ama alternatif fikir vermek istedim, umarım sağlıklı bir şekilde kısırlaştırabilirsiniz yavrunuzu

Prensesmincir

bugün leydiye iç dış parazit yapıldı 1500 tl ödedim,1300 liraya veterinerin kapısından giremezsin her yer ateş pahasına suan

AyseMia

Sırf 8'li parametreli Biyokimya testi bile bu senenin başlarında son zamanlardan önce 1200₺ idi, kaldı ki o fiyata operasyon yapılması maalesef imkansız. Taksitle yaptırabilirsiniz ancak kabul edecek olanlar illa ki çıkar.

AyseMia

Son zamlardan önce olacak, telefon çevirmiş kelimeyi. :/

Smnka

Güncelleme//Ankara'da 2024-subat ayında 2000 liraya yaptırdım, kedim şu an gayet sağlıklı, veterineri çok iyi ilgilendi. Hiçbir sorun olmadı.

Smnka

Güncelleme//Ankara'da 2024-subat ayında 2000 liraya yaptırdım, kedim şu an gayet sağlıklı, veterineri çok iyi ilgilendi. Hiçbir sorun olmadı.

Tuanaalsk

Ben dün kisirlastirdim 7.000 ödedim testlerle birlikte 🤧

lg23

@Smnka Hangi veteriner kliniği?

Smnka

Demet house veteriner kliniği, demetevlerde küçük bir yer ama iyi yani bı sorun çıkmadı

songuladali81

Ben dişi kedimi Şubat ayında kısırlaştırdım. laboratuvar ücretleri ile birlikte 10.400 verdim.

Smnka

Nerede kısırlaştırdiniz? Benim fiyat sorduğum en yüksek yer 4,500 istemişti, Ankara'da