Acil Yardım

Aden1805

Merhaba dün gece sokakta terk edilmesi en fazla 10 günlük bi bebek bulduk 3 4 saat kafar beklememizw rağmen annesi gelmedi muhtemelen biraksak ölürdük ve annwsi de zatwn hasta diye birakti yüksek ihtimal gözünün içi kurt dolu diğer gözüde iltihap... veterinere götürdük iğne yaptı antibiyotik ve göz damlasi yazdi gözündeki kurtların gitmesi icin yeterli olur mu acaba veteriner pek olumlu konusmamisti ama ben ölseydi dün aksam ölürdü diye düsünüyorum okadar cok yasamak istiyorki hareketli bende öğrenciyim ve evimde 3 kedi olduğu icin ne maddi ne manevi bakicak gücüm yok maalesef istanbul ici yardımcı olucak biri cikar mi acaba 2 satte bir beslenmesi gerekiyor günde 5 kere gözlerine damla sıkılması lazim ve sabah aksam antibiyotiği var elimde süt tozu da var bakabilicek olursa veririm ve gercekten inanin cok dua ederim dünden beri okadar zor durumdayım ki

4 CEVAP

Sevilayyyyy

Lütfen süt anne bulmaya çalışın. Masum gözler ve benzeri sosyal medya hesaplarına yazabilirsiniz. 2 hafta önce annesine araba çarptığı için annesiz kalan yavru kediler vardı sokağımızda baktığımız sayfalara duyurdum ve bir gün içinde 3 kişi yazdı. Lütfen siz de yazın çünkü bazı anne kediler yavrularını doğumda kaybediyor ama süt dolu memelerini sağlıkları için boşaltmaları gerekiyor. Bunun için arayışta olan kedi sahipleri oluyor.

Aden1805

Yardımcı olabilecek birisi cikarsa lütfen bu numaradan ulasın 05365907492

Aden1805

@sevilayyyyy hasta olduğu icin hicbi annenin kabul ediceğini sanmiyorum birde cok fazla piresi var üstünde de kurtcuklar var diğer yavrulara vr anneye gecmesinden de korkuyorum ama bir sorayim yinede tesekkür ederim

Sevilayyyyy

Strongold ense damlası kullanırsanız pirelerden kısa sürede kurtulur