Mısır Granülü Doğal Kedi Kumu Hakkında

Aleynaa111

Ben 2aydır kullanıyorum kedimin gözündeki akma tamamen geçti 0 tozsuz bir kum topaklanması çok iyi sadece tuvaletini yapar yapmaz aldığımda dağılıyor bende bekliyorum almak için ben kumu sağlıklı organik olduğu için kullanıyorum siz ne düşünüyorsunuz gerçekten sağlıklı mı kullanan var mı ?

2 CEVAP

Sevilayyyyy

Olezza mısır granüllü kedi kumunu kullanıyorum ben de 2 yıldır. Fiyatı pahalı ama sağlıklı diye alıyorum. Dediğiniz gibi sıfır toz, topaklanması iyi ama anlık alınca dağılıyor bir de kokuyu pek hapsetmiyor. Onun dışında bir sorun yok

Aleynaa111

@sevilayyyyy ben tonton mısır koçanı granülü kullanıyorum kokuyu süper hapsediyor ben içine aktif karbonda atıyorum 3 kaşık şuan havalar sıcak yarım kapalı tuvalet kullanıyorum buna rağmen hiç koku yok bazen 2 gün sonunda aldığım oluyor asla kokmuyor