Günde Ne Kadar Yemeli?

suslucat

3 yaşında kısır ve 6 kilocuk olan minnoş kızıma nd kısır kedi maması aldık bir aydır kullanıyoruz ama günde ne kadar yemeli karar veremedik. Su bardağı ölçeği ile günde ne kadar yemesi gerektiğini anlatabilecek kedicik sever var mı?

4 CEVAP

friolera

ben 2 ayda 3 kez mama degistirince basit bir mutfak terazisi aldim, ogun ayarlarken ve ev yapimi mama yaparken de kullaniyorum

Hilaakey

ben oğlum için karton bardağın yarısı kadar veriyorum hemen hemen 60 gram yapıyor mama paketinin arkasında ne kadar vermeniz gerektiği yazıyor. evde kullandığımız cam su bardağı 200 gram alır oradan bakarsınız kaç gramsa verirsiniz :)

Hilaakey

çok sorun olursa da mama ölçüm kabı satılıyor çok ucuza 50 kuruş falan en iyi çözüm o :D

suslucat

Mama ölçüm kabini duymamıştım. Bakarım onlardan. Çok teşekkür ederim yanıtınız için :))