Eve Kuş Girmiş

Minminik

Merhaba
Eve kuş girmis aksam eve gelince farkettim biraz kanamasi olmus duvara carpmis kan vardi duvarda su verdim ekmek verdim yedi saldim dişari uçabiliyordu asil sorum kuş iyide bizim kediye bişey olurmu kuştan mikrop gecer mi? Kan vardi ortalikta buyuk ihtimal bizimki yakalamis vete goturmem gerekir mi kediyi kuş ile kan ile temas etti diye

Bilemedim cok mu sacma bir soru oldu ;)

5 CEVAP

Minminik

Kuşu baya tuttuk sadece kanadindan tuyler koptugu icin kanamisti crystalin surduk orayada ben senelerce kuş baktim kafesim vardi kafese koyduk zaten kendindeydi yemek ve su ile dinlenince kafeste durmadi cirpindi birakmak zorunda kaldik
Duyarinizi lutfen baska yerde yapin bu forum iyice toksik bir yer oluyor sizin gibi uyeler yuzunden
Ben hayvan severim sadece kedi sever degil

Pamres

Keşke kuşu goturseydiniz vete yazık hayvana

Minminik

Kuşun iyi olduğunu yazmışım ne çok ayıp etmişim daha ne yazayım bana paragraf yazmayın teşekkürler konu kilit,
kedinin aşıları var akşam gözlemledim bir problemi yoktu, bugün veterineri arayacağım pimpirikli biri olarak o da bişey olmaz zaten onun doğasında avlanmak var diyecek büyük ihtimal.

Pamres

Hocam, sizinle kavga edip kaos ortamı yaratacak değilim.

Ancak, yaptığınız çok ayıp. Konuda sadece kuşa su ve ekmek verip bıraktığınız yazıyor. Madem iyi bir şekilde bakıp sonra bıraktıysanız bunu konuya yazmanız gerekti. Yazmadığınız halde okuyan herkes benim gibi düşünür. Haydi diyelim dalgınlığınıza gelip unuttunuz olabilir, o zaman da bana yazdığınız cevapta ilk paragraf yeterli olurdu. Ondan sonra durduk yere bana saldırmanız hoş değil. Her neyse, sizi "hayvan sever"liliğiniz ile başbaşa bırakıyorum.

Bundan sonra bana vereceğiniz cevapları dikkate almayıp cevap yazmayacağım.

Ahudr

Aşilari yoksa şayet bir veterinere göstermenizde fayda var