Solunum Yolu

livicarmen

kedim arada hapsiriyor ve bu aksam hizli nefes alip verdigini fark ettim klimayi kapattim simdide arada agzindan nefes alip duruyor veterinerime ulasamiyorum ne yapmam lazim

3 CEVAP

Ahudr

Geçmiş olsun Öncelikle kulaklarının ısısı nasil sicak mi soguk mi ? Sıcak ise sayet Biraz soguk su alin elinizi islatarak kafasina boynuna ve vucuduna sever sekilde surun biraz da şırınga varsa yada cay kasigi ile agzini ıslatın fazla sicaga mi maruz kaldı bugun ? ayrıca durumu cidden cok ağırsa sabahı beklemeyin mutlaka 7/24 veterinere acile götürün.

livicarmen

malsf goturwmiyorum evde tek basimayim ve bu saatte tek basima cikmam mumkun degil malsf kulak isisi normal sicaga mahruz kalmadi klima yuzunden oldugunu dusunuyorum umarim sabaha kadar bir sey olmaz tek dilegim bu su an

Ahudr

Klimadan olduguna eminseniz eger bir surelik ılık sicaklikta birseyler örtün uzerine vucut ısısının dusmemesini saglayın mutlaka