Merhaba Kedimi Kisirlastirdim Kusuyor

melikecet

Merhaba kedimi kisirlastirdim iki sonra dikisini söktü ve tekrar dikiş atıldı başlık var kafasında ama 4 5 gün oldu her gün en az bi kere kusuyo dikisini sokdukten sonra veteriner antibiyotik uyguladı ama bilmiyorum niye neşesi yerinde aracımda yok bu geçici bi durum mu yoksa veterinere goturmeli miyim bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı ( veteriner antibiyotik ağrı kesici vermedi bana vermem için kendisinin yaptığını söyledi)

4 CEVAP

Simbaloski

Bende sizin gibi endiselenmistim 1 hafta boyunca hep kustu her kustugundada vet aradim , soru yok dedi, bayada zayıfladı 1hafta da , verin dediğine göre verilen ilacın etkisiymis kusarak atıyormuş, 1 hafta sonra normale döndü

Butterfly88

Nasil bi kusma olduguna bagli degisir. Mama mi kusuyor, sivi mi kusuyor? Bazen tüy yumağı kusabiliyorlar. Antibiyotik vs yan etki yapmis olabilir. Çok kusmasi iyi degil gastrite cevirebilir. Veterinerinize mesaj veya aramaylq sorsaniz iyi olur. Umarim yardim edebilmisimdir :)

melikecet

Mama kusuyor hep aynı saatte kusuyor gün de bir defa yada en fazla iki defa oyun oynuyor sürekli kendini sevmemi istiyor bi sıkıntı yok gibi sadece yakaliktan çok rahatsız teşekkür ederim yarın veterinere bi sorayım en iyisi

IIREMMM

Katı bir şekilde mama kusması çok hızlı ya da çok miktarda mama yeyip sonrasında sindirememesi sebebiyle oluyor genelde.