Kedi Kumu ?

Patilicns

Merhaba patilere yapışmayan tozsuz kedi kumu markası bilen varmı siz neler kullanıyorsunuz memnun musunuz ?

8 CEVAP

Aleynaa111

Ben tonton mısır granülü kedi kumu kullanıyorum toz 0 koku hapsetmesi süper bentonitleri sağlıksız buluyorum kullandığım süre boyunca kedim hastaydı gözleri akıyordu mısır granülne geçtim bitti patisine yapışıyor mu evet ama ben paspasını xxl tercih ettim üstünde kalıyor

Aleynaa111

Ben tonton mısır granülü kedi kumu kullanıyorum toz 0 koku hapsetmesi süper bentonitleri sağlıksız buluyorum kullandığım süre boyunca kedim hastaydı gözleri akıyordu mısır granülne geçtim bitti patisine yapışıyor mu evet ama ben paspasını xxl tercih ettim üstünde kalıyor

Nrynrynry

Tavsiye edebileceğim ürün çam peleti. Kedim kronik bronşit o yüzden tozsuz diye bastet bentonit kum aldım ama eve çok kum yayıldı. Çam peletinden şimdilik memnunum tozsuz ve eve dağılmıyor.

fcylan

Ben bir zamanlar bigcat kullandım pelet çok iyiydi eve yayılma yapmıyor, toz yok. Ama evde kedi nüfusu artınca bir sürü bentonit denedim, bastet sıfır tozutma ama hem miktar olarak az hem de çok fazla eve dağılıyor. Sonra pisipisi kullandım, tozutma çok az ama bentonit sonuçta eve dağılıyor, o nedenle de uzun bir tuvalet paspası aldım şimdi eve az dağılıyor. Fakat pispisi kumun fiyatları da arttı, evde yedeklerimiz var bitince tekrar araştıracağız.

Venusss0

Ever clean kokusuz olanı müthiş bir kum

Mmtklndr

Reflex aktif karbonlu kullanıyorum petlebiden alıyorum memnunum büyük boy tuvalet paspası kullanıyorum eve dağılması fazlasıyla azaldı

OnurSoft

Ton ton kumundeneyebilirsiniz

SzgnAtk

Proline aktif carbonlu tavsiye ederim . Topaklanma güzel kokuyu çok iyi tutuyor