Arkadaşlar Acil Yardımcı Olun Lütfen

Cattoscar

Kendimde hiç bir sikinti yoktu birden bire sağ patisine basamiyor üstüne basınca bağırıyor nolmus olabilir

4 CEVAP

somnium

her şey olmuş olabilir. oynarken üstüne düşmüş olabilir, kesmiş olabilir, bir yere sıkıştırmış olabilir… bu böyle tespit edilebilecek bir şey değil. veteriner hekimin bizzat muayene etmedi gerek. ki bastıkça miyavlıyor demişsiniz. 7/24 açık bir veteriner varsa etrafınızda-ki internetten bakabilirsiniz- götürebilirsiniz. yoksa da sabah erkenden götürün.

fcylan

Evet her şey olabilir. Biz de böyle bir olay yaşadık bir anda ayağının üstüne basmamaya başladı, hemen röntgen çektirdik ama bir şey çıkmadı sonrasında durumu fark ettik, evde kaktüsler var üstüne basmış, patisi acıyormuş. Ama tabi bir uzman görmeden bir şey diyemeyiz, patisini bir kontrol edin bir şey batmış mı diye eğer görünürde bir şey yoksa bir veteriner götürün.

Nrynrynry

Mutlaka veterinere gidin, bir cisimde batmış olabilir kemikleriyle ilgili de bir sorun olabilir.

Herzaman göz önünde olmadıkları için siz görmeden bir yere çarpmış olabilir patisine birsey batmış olabilir ya da başka sağlıksal bir problemde olabilir bence bir röntgen çektirin rahatlayin