Tekir Kedim Hamile. İshal Sorunumuz Var. 4 Kg. Civarlarında. Hamile İken Ercefuryl Verebilirmiyim.

Çok üzgünüm. Benim vik vik kedim hamile . 4 gözle bu günü bekliyordum. Cakat yavrumun ishali var. Talihsiz nir şekilde mama değişimi yapmıştım. Bu süreçte ondan olabilirmi.

1 CEVAP

kedilimadam

Mama değişimini kademeli değil de birden bire yaptıysanız ne yazık ki ishal olur. Ve bu ishal uzun süreli olabiliyor. Eskiden kullandığınız mamadan alıp şimdi kullanmaya başladığınız mama ile karıştırarak verin. Gün aşırı eski kullandığınız mama miktarını azaltıp kademeli geçiş yapın. Şu süreçte ilaç kullanmaması daha sağlıklı bu nedenle doğal yollarla bu durumu atlatmasını sağlamalısınız ve bol bol su almasını sağlamalısınız.